Interaktywny Stolik Edukacyjny Muzyczny Pociąg 4w1

Interaktywny Stolik Edukacyjny Muzyczny Pociąg 4w1 to wymarzona zabawka każdego dziecka, która uczy i bawi jednocześnie. Każdy element w stole porusza się, wydaje dźwięk lub światło, dzięki czemu gra może trwać godzinami. Stolik wykonany jest z trwałych materiałów i posiada stabilne nogi z zaokrąglonymi krawędziami. jego największą zaletą jest to, że pomaga rozwijać zmysły poprzez zabawę. Dziecko powinno rozwijać się od najmłodszych lat, a ten zestaw muzyczny dla dzieci pomoże Ci w tym. Mówiący Stolik wyposażony jest w specjalną książkę z obrazkami. W trakcie przewracania stron usłyszysz nazwy instrumentów muzycznych w języku rosyjskim i angielskim oraz ich brzmienie. – Stolik posiada specjalną tablicę, na której dziecko może pisać i rysować. – Dzięki wyjmowanym elementom dziecko może aktywnie brać udział w różnych zabawach z podziałem na role i naśladować dorosłych.  

zestaw muzyczny dla dzieci

Stolik spełnia dwie funkcje jednocześnie: śpiewa piosenki, aby uspokoić lub rozbawić dziecko oraz służy jako prosta zabawka. Są one szczególnie ważne w pierwszych trzech latach życia dziecka, w okresie, w którym aktywnie kształtuje się jego gust muzyczny i poczucie piękna. Te muzyczne zabawki rozwijają zmysły dotykowe dziecka, drobne umiejętności motoryczne, pomagają poprawić zręczność i koordynację, stymulują kreatywność i wyobraźnię. Tylko luksusowe materiały, solidny mechanizm i brak małych części, co pozwala rodzicom zostawić dziecko samo z lalką. Ten stolik do zabawy zapewni Twojemu dziecku zajęcie na długi czas dzięki modułom świetlnym i dźwiękowym. Na powierzchni stołu znajduje się muzyczne pianinko z kolorowymi klawiszami, a także grzechotki, dźwignie i przyciski, mały pociąg parowy i samochodzik. Zabawka wydaje dźwięki, w tym odgłosy zwierząt i wiele innych. 

Jasny design i różnorodne efekty są uwielbiane przez dzieci, które dopiero zaczynają odkrywać otaczający je świat. Dzięki temu wielofunkcyjnemu centrum zabaw dziecko wyruszy w ekscytującą podróż z bohaterami bajki: Królikiem i Niedźwiedziem. Historia rozwinie się na oczach dziecka, gdy tylko naciśnie ono odpowiednie przyciski na stole.

Kojec rozwija percepcję kolorów i dźwięków, a także drobne umiejętności motoryczne. Wielokolorowe klawisze pomogą dziecku zapamiętać podstawowe kolory i liczby od 1 do 10, a zabawna gąsienica wciągnie dziecko w wesoły interaktywny dialog. Trzyletnie dziecko aktywnie się rozwija i poznaje świat. Najbardziej przydatne zabawki w tym wieku są nie tylko edukacyjne i rozrywkowe, ale także budują umiejętności socjalizacyjne, dlatego rodzice powinni zwrócić uwagę na gry z podziałem na role. 

Nawet w wieku 3 lub 4 lat dziecko jest już indywidualnością. Ma swoje upodobania i preferencje, a cechy charakteru rozwijają się z każdym rokiem coraz bardziej. Dziecko coraz lepiej potrafi wyrażać swoje uczucia za pomocą słów, co oznacza, że jest mniej napadów złości. Dziecko może wciąż mieć drastyczne wahania nastroju, ale teraz są one bardziej prawdopodobne, aby powiedzieć, że są źli lub smutni niż rzucić napad. Choć trzylatek potrafi już zrozumieć własne emocje, nadal ma trudności z ich kontrolowaniem. Jeśli dziecko zobaczy coś śmiesznego, będzie się histerycznie śmiać. 

Jeśli coś go zdenerwuje lub rozzłości, może płakać. W tym wieku dziecko nie nauczyło się jeszcze kontrolować swoich impulsów emocjonalnych. Jeśli dziecko ma jakieś uczucia, to prawdopodobnie wpłyną one na jego zachowanie. Na przykład, dziecko może zabrać zabawkę rówieśnikowi, jeśli chce się nią bawić. Jeśli dziecko chce ciastko, a ty mówisz mu, żeby poczekało do obiadu, będzie się denerwować. Opóźniona gratyfikacja nic nie znaczy dla dziecka – ono chce tego tu i teraz.

3-4 letnie dziecko może się bić, gryźć lub popychać, gdy ma z kimś konflikt. Po prostu nie rozumie jeszcze, jakie zachowanie jest właściwe, a jakie nie. Twoim zadaniem jest nauczyć dziecko, że istnieją dobre i złe sposoby wyrażania emocji i radzenia sobie z konfliktami.

Z wiekiem dziecko dostrzeże związek między wybuchami emocjonalnymi a negatywnymi konsekwencjami. Jeśli dziecko wpada w złość, możesz ustalić dla niego pewne konsekwencje. W ten sposób zrozumie, że napady złości są niedopuszczalnym sposobem okazywania swoich emocji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top