Cześć przyjaciele!

Witamy w Rockville.pl!
Rockville.pl to Profesjonalne Studio Nagrań w Białej Podlaskiej. Tutaj udostępnimy Ci tylko interesujące treści, które, mamy nadzieję, bardzo Ci się spodobają.

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych nagrań muzycznych, z naciskiem na niezawodność i sprzęt oraz recenzje nowych utworów. Dzięki dużemu wyborowi najlepszych instrumentów muzycznych, do których masz dostęp w studiach Rockville, z przyjemnością pomożemy Ci w nagrywaniu, miksowaniu, masteringu i produkcji muzyki.

Pracujemy nad przekształceniem naszej pasji do studia nagrań w szybko rozwijającą się witrynę internetową. Mamy nadzieję, że nasze Studio nagrań sprawi Ci tyle samo radości, co my, jeśli będziemy Ci je oferować. Ta strona zostanie ulepszona w przyszłości, więc bądź na bieżąco i nie przestawaj się bawić.

Będę publikował ważniejsze posty na mojej stronie internetowej dla was wszystkich. Proszę o wsparcie i miłość.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny!

Każde nagranie dźwiękowe nie jest tanią przyjemnością, a co szkodzi – jest to usługa nie pierwszej potrzeby, a skoro zdecydowałeś się wydać pewną sumę pieniędzy, lepiej zrozumieć, gdzie je zostawisz.

Główna różnica – w Waszych potrzebach i ambicjach: ktoś potrzebuje nagrać “rap pod minusochku”, a ktoś potrzebuje powtórzyć i powtórzyć piosenkę “Chłopcy z naszego podwórka”. Będziesz potrzebował dobrej perkusji i specjalnie do tego celu zbudowanego studia.

Jak nietrudno się domyślić w domowym studiu wśród perkusji będą tylko garnki i wiadra.

Profesjonalne studio nagrań jest przede wszystkim charakterystyczne:

Dostępność wysokiej klasy sprzętu analogowego i cyfrowego, duży wybór mikrofonów, instrumentów muzycznych.
Dostępność specjalistycznych pomieszczeń. Z reguły profesjonalne studia posiadają kilka sal nagraniowych (o różnej wielkości, wytłumionych lub z “żywą” akustyką) oraz kilka pomieszczeń kontrolnych do miksowania i masteringu. Wszystkie pokoje są dobrze wyciszone.

Różnica w cenie może nie jest znacząca w porównaniu z domowym studiem, ale wydajność jest niesamowita. Nie bez powodu wszyscy znani artyści kończą pisać w profesjonalnym studiu, a nie w domowym.

Choć jest tu ważny niuans – wiele zależy od tzw. “producenta dźwięku” i od gustu inżyniera dźwięku, który może albo kompetentnie wyprodukować Twój utwór (tak, by brzmiał najlepiej i miał szansę na komercyjny sukces), albo pogrzebać cały wysiłek artysty. 

Scroll to top